Değerlerimiz ve İlkelerimiz

Değerlerimiz ve İlkelerimiz

Ev ve işyeri taşımacılığında profesyonel yöntemlerimiz ve tecrübeli ekiplerimiz ile yüz güldüren bir hizmet sunmaktayız. Tam donanımlı ekiplerimiz eşyalarınızın yerinde paketlenmesini, nakliye aracına yüklenmesini ve taşıma sonrasında yeniden eşyalarınızın yerleştirilmesini sağlamaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı çerçevesinde cüzi fiyatlarla nakliye çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Minimum fiyat, maksimum hizmet!

Yıl boyunca koruduğumuz düşük fiyat politikamızdan tüm müşterilerimiz faydalanabilmektedir. Sektöründe her daim kalite ve güven ile birlikte anılan Gazitaş Nakliyat “minimum fiyat, maksimum hizmet” politikasını benimsemektedir. Bu kapsamda şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz bütçelerin zorlanmasına gerek bırakmamaktadır. Eşyalarınızın tamamı bizim için kıymetlidir.

Bu nedenle tüm eşyalarınız özenle paketlenmekte ve kolilere yerleştirilerek korunması sağlanmaktadır. Ekiplerimiz her eşyanın yapısına en uygun paketleme malzemelerini kullanarak eşyalarınızın birbirleri ile temas etmesini ve birbirlerine zarar vermesini önlemektedir. Aynı zamanda çok sayıda küçük koli kullanarak ezilme nedeniyle eşyalarınızın zaman görmesini de önlemekteyiz.

Son model nakliye araçlarımıza özenle yerleştirilen eşyalarınızın sarsılması ve devrilerek zarar görmesi de eğitimli ekiplerimiz tarafından uygulanan özel yöntemler ile önlenmektedir. Bu sayede eşyalarınızın tamamı sıfır hasar ile yeni mekanınıza ulaştırılmakta ve yine tecrübeli ekiplerimiz tarafından yerleştirilmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında tüm bu uygulamalar ücrete dahildir.

Gerektiğinde asansörlü taşımacılık uygulaması ile eşyalarınızın yüksek katlardan hızlı bir şekilde indirilmesi veya çıkarılması da sağlanabilmektedir. Sektörel gelişmeleri yakından takip eden firmamız en yeni teknikleri, büyük bir uzmanlıkla kullanmakta ve sektördeki lider konumunu da korumaktadır. Müşterilerimizim tamamının önce güvenini, ardından da memnuniyetini kazanmak temel amaçlarımız arasında yer almaktadır. Ofis, fabrika, işyeri ve fuar taşımacılığı da hizmet alanlarımız arasında yer almaktadır. Aynı zamanda firmamız en düşük fiyatlar eşliğinde depolama hizmetleri de vermektedir.